środa, 8 lutego 2012

Reportaż ślubny apple&pear

W styczniu 2012 roku firma apple&pear wprowadziła na rynek  nowy produkt,  jakim jest gazeta ślubna z tematyką całkowicie poświęconą Młodej Parze. Narzeczeni pragnący utrwalić zawarcie związku małżeńskiego, rozważają różne formy pamiątek, takich jak fotografie czy prezentacje multimedialne. Są to rozwiązania wpisujące się w kanon tradycyjnych pamiątek ślubnych. To ciekawe propozycje, ale młodzi szukają nowych form utrwalenia tych ważnych chwil.
Firma apple&pear, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, wprowadza na rynek zupełną nowość – GAZETĘ ŚLUBNĄ. Jest to połączenie najlepszych zdjęć z treścią i opisem tego wspaniałego wydarzenia jakim jest ślub. Jednocześnie łatwo jest ją zabrać np. do pracy, czy obejrzeć w domu przy kawie na rodzinnym spotkaniu. Jest to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju, który w całości poświęcony jest Młodej Parze oraz ich najbliższym. Już na sam początek uwagę przykuwa okładka, na której widać młodą, szczęśliwa parę. 
W gazecie ślubnej umieszczone są takie artykuły, jak historia poznania się Panny Młodej i Pana Młodego, przygotowania ślubne, relacja z dnia ślubu i samej ceremonii, historia kościoła, w którym zawierany jest sakrament, relacja z przyjęcia weselnego, wywiady z gośćmi, wywiady z świadkami i wiele innych elementów, jakie tylko zażyczą sobie Młodzi. Ważnym elementem są wywiady z rodzicami i dziadkami Państwa Młodych. W czerwcu i lipcu 2011 r. firma apple&pear poprowadziła dwa pilotażowe reportaże ślubne. Przeprowadzone zostały wywiady między innymi z rodzicami. Są to piękne, wzruszające historie rodziców, którzy często w wywiadach ze wzruszeniem opowiadają o swoich pociechach. Zdarzało się też, że rodzice mieli odwagę powiedzieć coś, czego nie mówią na co dzień swoim dzieciom – wywiady takie były dowodem pięknej rodzicielskiej miłości i będą wspaniałą pamiątką do końca życia.


Gazeta ślubna to również wiele radości i humoru, zazwyczaj dzięki młodszej części gości np. dzięki znajomym z pracy, studiów itp. Potrafią oni dostarczyć dziennikarzowi apple&pear materiał, który rozśmiesza do łez. Śmieszne historie z wspólnych imprez i wyjazdów są świetną pamiątką, a po latach na pewno chętnie sięgnie się po niektóre młodzieńcze anegdotki.
Apple&pear kładzie nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, dziennikarz apple&pear stara się nie tylko rzetelnie przygotować reportaż z dnia ślubu, ale wyłapuje też różne ciekawostki związane z tym ważnym dniem. Np. jedna z par, dla której apple&pear przygotowywało reportaż, wybrała sobie na pierwszy taniec piosenkę Georga Michaela „Father figure”, dziennikarz przygotowujący reportaż wychwycił, że w tym właśnie dniu, kiedy Młodzi brali ślub, piosenkarz ten obchodził swoje 48 urodziny.
Ilość egzemplarzy zależy od Państwa Młodych – firma apple&pear przewiduje, że Młodzi będą chcieli reportaż dla siebie, jak i dla najbliższych, takich jak rodzice, dziadkowie itd.
Reportaż apple&pear jest wspaniałym polem do działania dla fotografów, w którym mogą w całej okazałości pokazać swoje najpiękniejsze zdjęcia i zaprezentować kunszt prawdziwej fotografii. "Nie ukrywam, że firma apple&pear nie kończy na reportażu – mamy w zanadrzu kolejne oryginalne pomysły, którymi chętnie podzielimy się również z fotografami. Leżą one bowiem na pograniczu fotografii i reportażu ślubnego. A wszystko po to, żeby satysfakcja naszego Klienta była jak najwyższa" - mówi Anna Grabowska Konsultant Ślubny apple&pear.
Reportaż ślubny apple&pear  intryguje, zachwyca i wzrusza. To piękna bardzo oryginalna pamiątka. W jednej chwili osoby bliskie stają się głównymi bohaterami artykułów w profesjonalnej gazecie.
Na reportaż ślubny apple&pear składa się wiele pracy, dziennikarza, fotografa i grafika. "Jest to złożony i wieloetapowy proces tworzenia profesjonalnej gazety – dzięki temu oddajemy w ręce naszego Klienta produkt najwyższej jakości, który będzie wspaniałą i niepowtarzalną pamiątką na wiele długich lat."

Zapraszamy na stronę www.appleandpear.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz